Pan Puszka

Od Jakiegoś czasu, moi rodzice siedzą na wakacjach. Powinienem być dokładnie w tym samym miejscu, jednak z powodu akcji “sam zarabiam na swój chlebek” musiałem zostać w miejscu ze stałym dostępem do neta, a co za tym idzie siedze w domu sam. Ponieważ “pracuje na nocnej zmianie” czasami o 5 rano nie ma się do kogo odezwać, a po paru dniach samotności człowiek zaczyna odczuwać taką potrzebę.

Po dwóch dniach stwierdziłem że trzeba wyjść problemowi na przeciw i sprawić sobie tymczasowego kolegę, z którym będzie można sobie pogadać. Po chwili zastanowienia stwierdziłem że mam w posiadamniu około 80 puszek po piwie i taśme klejącą szarą do pakowania przesyłek (goto potwierdzi że do tego świetnie się ta taśma nadaje pół godziny odpakowywał paczkę którą ja zapakowałem). puszki kiedyś zbierałem, ale teraz zaczynają zawadzać i ludzie przebywający częściej w domu niż ja stwierdzili – puszki out. Tak więc mam ostatnią szansę na zabawę z nimi.

Minęły może  2 godziny a światło dzienne ujżał Pan Puszka – średnio rozmowny koleś, jednak dosyć dobrze znający się na PHP, tak więc czasami mi podpowiada. Jutro nad ranem mamy w plamach wpsólnie obejżeć pare transmisji z olimpiady. Oczywiście nie przy piwie. Pan puszka nie lubi.

Poniżej przedstawiam dwa zdjęcia pana puszki. Na jednym stoi sam, na drugim stoimy we dwójkę.

Zostało mi jeszcze około 50 puszek. i duuuużo taśmy. Możę macie jakiś pomysł co jeszce ulepić?

Pozdrawiam, Much

4 odpowiedzi do “Pan Puszka”

? Marcin mówi:

W pracy mieliśy kiedyś Przodowego Deskę, może by się zaprzyjaźnili ;D

es es mówi:

chetnie poznam pana puszke
much mozesz nas umowic na male sam na sam

? beeek.pl » Blog Archive » Podsumowanie 2008 mówi:

[...] Najwięcej odsłon dnia:184 odsłony – 14 sierpnia 2008 – wtedy pojawił się post o Panu Puszcze. http://beeek.pl/?p=193 [...]

? Radek mówi:

masz talent, fajny robot, gratuluje pomysłu

Leave a Reply

morony.pl   marcinpolkowski.com   tworzenie stron internetowych   tworzenie stron internetowych Olsztyn   monitor stron internetowych