www.beeek.pl – mały rozłam tematyczny

Witam wszystkich po dłuuugiej przerwie. Jako że po paru miesiącach niepisania głupio tak po prostu bez żadnej niespodzianki się pokazywać, wprowadziliśmy więc kilka małych zmian:

  • Po pierwsze jak widać mamy nową domenę, która wiąże się z całą czwórką autorów (ups.. sie wygadałem – to następna niespodzianka). Nie jest to jednak adres zastępujący stary – www.morony.pl dalej pozostaje i działa, A cała sztuczka polega na podziale tematycznym na dwa niezależne blogi. www.morony.pl będzie blogiem technicznym – LaTeX, Gnuplot, nowinki i takie tam. www.beeek.pl natomiast będzie blogiem pisanym na luzie, z przymrużeniem oka i nie zawsze z sensem. Zaprasamy do czytania obu, mam nadzieję że nie będziemy przynudzać :)
  • Po drugie do załogi www.beeek.pl dochodzą 2 niewiasty, które swoimi klawiaturami będą raczyć nas różnorakimi tekstami. Narazie powiem tylko że Basia i Es( Paulina ) jeszcze nie wiedzą że będą współtworzyły z nami To zbiorowisko myśli kretyńskich. Niestety nie mają wyjścia, ponieważ mam pewien kompromitujący film, który w przypadku odmowy współpracy pojawi się na tym blogu :) . Nie będę Basi ani Esa przedstawiał teraz. Mam nadzieję że niedługo uczynią to same, by następnie przyciągać swoim urokiem czytelników :)

Zmiany jak widać są całkiem duże. Mamy nadzieję, że dzięki większej ekipie będziemy mogli częściej poczęstować czytelnika jakimś skretyniałym (no bo co innego mogą napisać ludzie, których muzgożery od dawna głodują) tekstem. Pozdrawiamy i zachęcamy do czytania :)

6 odpowiedzi do “www.beeek.pl – mały rozłam tematyczny”

goto goto mówi:

es już wie, bo nawet testowała pisanie postów…

baś baś mówi:

o kur**…

? grandrzej mówi:

czy wszyscy fizycy maja alergie na fryzjerow…? ;-)

es es mówi:

Much czemu muzgożer pisze się przez takie ż i takie u.
A twoje zdjęcie jest z dupy. Wkleił byś IMG_3531 lub 3958.

? poki mówi:

dobrze ze znow cos tu bedzie napisane :D przynajmniej przy was czlowiek wie ze zawsze moze byc gorzej =D (bez urazy =p)

? Marcin mówi:

powiem jedno….

przydałby się wam fryzjer :P

;)

Leave a Reply

morony.pl   marcinpolkowski.com   tworzenie stron internetowych   tworzenie stron internetowych Olsztyn   monitor stron internetowych